IMŪEPIS

Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema
English Svetainės medis, struktūra

 

 
 
 

 Naujienos

2017.01.16 Gruodis miškų urėdijose: miškininkai papuošė 200 tūkstančių namų, jaunieji bičiuliukai apkabino senolius

Generalinė miškų urėdija, Aplinkos ministerija ir visos 42 šalies miškų urėdijos, kasmet puoselėdamos gražią šiauliečių miškininkų iniciatyvą, akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ tiesia neregimą, bet tvirtą bičiulystės tiltą tarp miško ir žmogaus. Besidžiaugiantys ir dėkojantys žmonės miškininkus įkvėpia neapleisti šios tradicijos.
2016.12.13 Lapkritis miškų urėdijose: Kalėdų nuojauta

Visose urėdijose miškininkai baigia derinti su vietos valdžia kalėdinės akcijos vietas ir kaupia šakų atsargas, jaunieji miškinukai kuria kalėdines puokštes senjorams, o kiti darbai vienas kitą vejasi savo ruožtu.
2016.11.04 Spalis miškų urėdijose: raudonai nuspalvinti miškai

Šio mėnesio pradžią jau devynerius metus žymi paroda „Sprendimų ratas“, kurios nekintama tema išlieka miškai. O gamta šį mėnesį, anot gamtininko Selemono Paltanavičiaus, miškus nudažo skaudžiai raudona spalva – kitos nublunka. Puošiasi ir urėdijos – štai Rietavo miškų urėdija pasidabino naujais informaciniais ženklais. Neeilinis šio spalio įvykis – šalies gyventojai metų medžio rinkimuose išrinko Zarasų miškų urėdijos prižiūrimą Stelmužės ąžuolą.
2016.10.06 Rugsėjis miškų urėdijose: odė profesijai skambant elnių serenadoms

Rugsėjis- deivės Medeinės pašauktų žmonių mėnuo. Pati gamta nepagailėjo vasariškai šiltos popietės rugsėjo 16-ą dieną Liškiavoje švęstai Miškininko dienai. Po jos, per patį tauriųjų elnių rujos piką, net 17 miškų urėdijoje pakvietė visuomenę pasiklausyti karališkų gyvūnų vestuvių serenadų.
2016.09.07 Rugpjūtis miškų urėdijose: prakiuręs dangus

Jei pernai rugpjūtį miškai buvo virtę parako statine, šiemet jie visus septynis brolius mirko nuo nesibaigiančio lietaus, tad miškininkų mėnuo buvo keikiamas dėl ypatingai sunkių vasaros pradžioje praūžusio škvalo padarinių šalinimo ir miško išvežimo sąlygų.
Peržiūrėti RSS informacijos santrauką
     
« Atgal|Į viršų

 Nuoroda į GIS

Ar dalyvavote miško sodinimo talkoje?
Taip
Ne
Sodinau savo mišką

Peržiūrėti visas apklausas
ALIS
GEOPORTAL