IMŪEPIS

Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema
English Svetainės medis, struktūra
Praleisti naršymo saitus
Naujienos

Naujienų prenumerata

2013.07.26  Europos aplinkos ministrai nustebinti Lietuvos miškingumo rodikliais 

 
 

Šių metų liepos 26 d. Generalinė miškų urėdija gavo Aplinkos ministerijos laišką, kuriame dėkoja už Lietuvos miškų pristatymą: „Visų pirma Aplinkos ministerijos vardu norime padėkoti prisidėjus prie vieno iš pirmųjų visai Lietuvai svarbaus Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginio - Neformalaus Europos aplinkos ministrų susitikimo, kuris vyko Nacionalinėje dailės galerijos liepos 15-17 dienomis. Šiame renginyje dalyvavo ne tik visos Europos aplinkos ministrai su savo šalių delegacijomis, bet buvo sulaukta delegacijos ir iš Kinijos.

Jūsų pateiktos nuotraukos ir filmai, reprezentuojantys Lietuvos gamtą ir miškus, buvo perduoti Užsienio reikalų ministerijai, kuri buvo pagrindinė šio renginio organizatorė. Pateikta medžiaga buvo naudojama kaip užsklanda tarp pranešimų, diskusijų metu ir rodoma visą susitikimų laiką. Dalyviai galėjo susipažinti su Lietuvos miškais ir gamta, to pasekoje išgirdome daug gražių žodžių apie Lietuvą, ne mažai dalyvių buvo nustebinti Lietuvos miškingumo rodikliais. Tikimės, kad svečiai iš Lietuvos išsivežė daug gražių prisiminimų ir įspūdžių, o ateityje tai duos ir rezultatų.“

Neformalaus Europos aplinkos ministrų susitikimui Generalinė miškų urėdija pateikė filmus „Lithuanian forests“ ir „Etudes of Novaraistis – the ornitological rezerve of Lithuania“ ir Linos Sindaraitės parengtą daugiau nei šimto fotografijų (senovinės miškininkų fotografijos ir šių dienų miško vaizdai pagal metų laikus) prezentaciją apie Lietuvos miškus.
Džiugu, kad Europos aplinkos ministrai ir svečiai iš Kinijos filmų ir fotografijų dėka turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos gamta.  

     
« Atgal|Į viršų Informacija atnaujinta: 2013.07.26 13:14