IMŪEPIS

Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema
English Svetainės medis, struktūra
Pagal miškų urėdijas
Pagal tipus
Rekreaciniai objektai - Utenos miškų urėdija 


Vertino lankytojų: 0
        Apžvalgos aikštelė Videniškių girininkijoje
apžvalgos aikštelė
Apžvalgos aikštelė įrengta Rudesos miške, ant Baltųjų Lakajų ežero kranto, Labanoro regioninio parko teritorijoje. Yra pavėsinė, laužavietė, informacinis stendas, šalia mašinų stovėjimo aikštelė. Netoli yra priešgaisrinis bokštas, kurio 15 m. aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė.

Vertino lankytojų: 0
        Atokvėpio vieta šalia vandens
atokvėpio vieta
Atokvėpio vieta yra priemiestiniame Skaistašilio miške šalia vandens telkinio. Privažiavimas neblogas, yra rekreaciniai miško baldai.

Vertino lankytojų: 1
        Atokvėpio vieta Utenos girininkijoje
atokvėpio vieta
Atokvėpio vieta yra priemiestiniame Skaistašilio miške, miško gilumoje, nutolusi nuo pagrindinio kelio. Yra lauko baldai, laužavietė, aplink gražūs sausi pušynai.

Vertino lankytojų: 0
        Atokvėpio vieta Videniškių girininkijoje
atokvėpio vieta
Įrengta labai gražioje vietoje, vaizdingoje vietoje, Baltųjų Lakajų ežero pusiasalyje, Labanoro regioninio parko teritorijoje. Yra privažiavimas, sustojimo aikštelė. Atokvėpio vieta yra stataus ežero šlaito papėdėje, todėl ją pasiekti reikia pėsčiomis.

Vertino lankytojų: 0
        Atokvėpio vieta Videniškių girininkijoje pažintinio tako dalis
atokvėpio vieta
Ši atokvėpio vieta yra projektuojamo pažintinio tako dalis. Yra mašinų stovėjimo aikštelė. Įeina į Labanoro regioninio parko teritorijoje.

Vertino lankytojų: 3
        Baluošų apžvalgos aikštelė
apžvalgos aikštelė
Nuo Baluošų ežero pakrantės - stataus šlaito atsiveria puiki Baluošų ežero ir piliakalnio panorama. Prie stataus šlaito įrengti dekoratyviniai mediniai atitvarai. Mašinoms leidžiama privažiuoti iki pat apžvalgos aikštelės - yra stovėjimo aikštelė.

Vertino lankytojų: 2
        Dubingių gamtos pažintinis takas
takas
Dubingių pažintinis gamtos takas tęsiasi per Dubingių girininkijos 37 kvartalo 1, 3 sklypus. Dubingių pažintinis gamtos takas, įrengtas 2004 m. prie Asvejos ežero, Asvejos regioninio parko teritorijoje. Gamtos take yra stendai su augalų aprašymais. Einant taku galima sustoti pavėsinėje - atokvėpio vietoje. Stačiame šlaite įrengti mediniai laiptai.

Vertino lankytojų: 1
        Dubingių piliavietės pažintinis takas
takas
Pažintinis takas tęsiasi Dubingių girininkijos 60 kvartale, 1,2,4,7,8,9 sklypuose. Einant Dubingių piliavietės pažintiniu taku, informaciniuose stenduose galima susipažinti su piliavietės istorija, archeologiniais radiniais. Piliavietės teritorijoje atlikti kraštovaizdžio formavimo kirtimai, kur suformuoti 4 apžvalgos langai - atsiveria gražūs vaizdai į Asvejos ežerą.

Vertino lankytojų: 1
        Poilsiavietė ant Kunigiškių ežero kranto
poilsiavietė
Poilsiavietė yra atokiau nuo didesnių gyvenviečių ant Kunigiškių ežero kranto, miško masyve. Skirta ramesniam poilsiui gamtoje. Yra laužavietė ir būtina baldų įranga.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė ant Rudesos ežero kranto
poilsiavietė
Poilsiavietė įrengta Rudesos miške ant Rudesos ežero kranto, Labanoro regioninio parko teritorijoje. Yra įrengta pavėsinė, informacinis stendas, laužavietė. Privažiavimo prie pat poilsiavietės nėra, automobilius galima palikti už 100 m iki poilsiavietės. Netoliese yra liaudies architektūros pastatas - Rudesos koplyčia statyta XVIII amžiuje, netoli pilkapiai. Ši poilsiavietė yra projektuojamo pažintinio tako dalis.

Vertino lankytojų: 1
        Poilsiavietė Dubingių girininkijoje prie Kertuojos ežero
poilsiavietė
Poilsiavietė yra prie pat kelio, nutolusi apie 100 m nuo Kertuojos ežero. Labai geras paplūdimys - smėlėtas krantas, gražūs vaizdai į ežerą. Yra lauko baldai, pavėsinė.

Vertino lankytojų: 1
        Poilsiavietė Kuktiškių girininkijoje
poilsiavietė
Poilsiavietė įrengta Pagaluonės miške ant Galuono ežero kranto, Labanoro regioninio parko teritorijoje. Įrengtos pavėsinė, persirengimo kabina, miško baldų komplektai, laužavietė yra vieta palapinėms. Aplink gražūs, sausi miškai, patogus privažiavimas, poilsiavietė gausiai lankoma.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė Kuktiškių girininkijoje prie Alksno ežero
poilsiavietė
Poilsiavietė yra prie Alksno ežero, šalia gerai privažiuojamo kelio. Yra daug rekreacinės įrangos - pavėsinė, žaidimų įranga, persirengimo kabina, laužavietė, suolai. Gana intensyviai lankoma žmonių.

Vertino lankytojų: 1
        Poilsiavietė paplūdimys Dubingių girininkijoje
poilsiavietė
Poilsiavietė paplūdimys yra Dubingių girininkijos 38 kvartale. Prie kelio yra automobilių stovėjimo aikštelė, poilsiavietė yra už 100 m nuo kelio Asvejos ežero pakrantėje. Yra lauko baldų įranga, laužavietė, lieptas į ežerą.

Vertino lankytojų: 2
        Poilsiavietė prie Ešerinio
poilsiavietė
Poilsiavietė yra regioninio parko teritorijoje, prie Ešerinio ežero. Šioje vietoje esanti poilsiavietė ypač jauki, labai vaizdingoje vietoje, su funkcionalia rekreacine įranga (yra pavėsinė, miško baldai, laužavietės, atramos dviračiams), aplink gražūs vaizdingi miškai.

Vertino lankytojų: 1
        Poilsiavietė Skaistašilio miške
poilsiavietė
Poilsiavietė yra Utenos miesto esančiame Skaistašilio miško parke, dviejų kelių sankryžoje. Ji yra šalia miesto, gausiai lankoma, ypač miesto jaunimo.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė skirta neįgaliesiems
poilsiavietė
Poilsiavietė skirta neįgaliesiems yra prie pat kelio į observatoriją Labanoro regioninio parko teritorijoje. Yra įrengtas lieptas, kopėčios į vandenį, pakrantėje medinė aikštelė. Nuo kranto atsiveria gražus vaizdas į ežerą.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė Utenos girininkijoje
poilsiavietė
Poilsiavietė yra šalia kelio Utena - Vilnius, Ąžuolijos miške. Yra pavėsinė, lauko baldai. Aplink esantys miškai - mišrūs eglynai yra drėgni.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė Utenos girininkijoje gražus paplūdimys
poilsiavietė
Poilsiavietė yra regioninio parko teritorijoje. Įrengta pavėsinė, suolai, ypač gražus vaizdas - paplūdimys Ešerinio ežero pakrantėje.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė Videniškio girininkijoje
poilsiavietė
Poilsiavietė įrengta ant šlaito prie Lainio ežero. Ežerą nuo poilsiavietės atskirtas medyno, kurį ateityje numatyta praretinti dėl vaizdo atidengimo į ežerą. Poilsiavietėje yra lauko baldai, laužavietė.

Vertino lankytojų: 0
        Poilsiavietė Videniškių girininkijoje
poilsiavietė
Poilsiavietė įrengta vaizdingoje vietoje prie Baltųjų Lakajų ežero, Labanoro regioninio parko teritorijoje, geras privažiavimas. Yra lauko baldai, dvi laužavietės.

Vertino lankytojų: 1
        Poilsiavietė Vyžuonų girininkijoje
poilsiavietė
Poilsiavietė yra netoli Vyžuonų miestelio, lengvai pasiekiama nuo pagrindinio kelio. Tai erdvi poilsiavietė su dideliu plotu prie ežero yra gausi rekreacinė įranga (žaidimų įrengimai, tinklinio aikštelė).

Vertino lankytojų: 0
        Poilsio aikštelė Dubingių girininkijoje
poilsiavietė
Poilsio aikštelė yra Dubingių girininkijos 28 kvartale. Poilsio aikštelė yra šalia girininkijos administracinio pastato. Yra lauko baldai, laužavietė, atsiveria gražus vaizdas į Žverno ežerą. Privažiavimas prie pat poilsio aikštelės nėra.

Vertino lankytojų: 2
        Stovyklavietė Asvejos ežero pakrantėje
stovyklavietė
Stovyklavietė yra Asvejos ežero pakrantėje regioninio parko teritorijoje, maždaug 100 m atstumu nuo kitos stovyklavietės. Yra lauko baldai, laužavietė. Galima privažiuoti prie pat stovyklavietės, telpa 6 - 8 mašinos.

Vertino lankytojų: 1
        Stovyklavietė prie Asvejos ežero
stovyklavietė
Stovyklavietė yra Dubingių girininkijos 42 kvartalo Asvejos regioninio parko teritorijoje, atsiveria gražus vaizdas į ežerą. Yra lauko baldai, laužavietė. Mašinų stovėjimo aikštelės nėra.

Vertino lankytojų: 1
        Sustojimo aikštelė - atokvėpio vieta prie medinio tilto
atokvėpio vieta
Sustojimo aikštelė - atokvėpio vieta prie medinio tilto per Asvejos ežerą. Ši atokvėpio vieta yra Dubingių girininkijoje 61 kvartale, 23 sklype, Asvejos regioninio parko teritorijoje. Atokvėpio vieta įrengta šalia kelio, galima pastatyti automobilius, yra lauko baldai, pavėsinė. Atsiveria gražūs Asvejos ežero apylinkių vaizdai.
     
« Atgal|Į viršų