IMŪEPIS

Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema
English Svetainės medis, struktūra

 

 
 
 

 Naujienos

2016.08.08 Liepa miškų urėdijose: dosnūs grybautojams miškai

Ši liepa į istorija greičiausiai įeis rekordiniu grybų derliumi ir atšauktu mažus baravykus bei voveraites rinkti draudžiančiu įstatymu. O urėdijose užderėjo įkurtuvių, pagyvėjo atsinaujinimo darbai.
2016.07.12 Birželis miškų urėdijose: vėtros supurtyti miškai

Birželis miškų urėdijose: vėtros supurtyti miškai Generalinės miškų urėdijos kraustynės iš sostinės A.Juozapavičiaus g. 9 į Smolensko g. 15 ir pagaliau savas „inkilas“, Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimas, mėnesio viduryje praūžusi vėtra, kurios mąstai trijose urėdijose įvertinti stichine nelaime, seniausio šalies miškininko Jono Kučinsko netektis būtų tik labiausiai įsirėžę šio tvankaus, gaisrais grasinusio mėnesio pėdsakai šalies valstybinių miškų žinybai.
2016.06.08 Gegužė miškų urėdijose: pavasario pabaigos rutina

Pavasaris visada būna paženklintas sustiprinto budėjimo režimo sergstint miškus nuo gaisrų, šiemetinė gegužė – deja, ne išimtis. Kiti įvykiai irgi tekėjo gamtos ir nusistovėjusios rutinos miškų ūkyje eile: dėl dalyvavimo konkurse „Jaunimas Europos miškuose“ varžėsi jaunieji miško bičiuliai, o miškininkai, atslūgus didiesiems miškasodžio darbams, tobulinosi įvairiuose seminaruose, dalyvavo tarptautinėje miškininkystės parodoje po atviru dangumi Girionyse, švarino pamiškes, sportavo, dalyvavo įvairiose socialinėse akcijose, priiminėjo svečius ir patys svečiavosi.
2016.05.12 Balandis MU – iš meilės miškui, ne dėl rekordų

Šiemet ir be nacionalinio miškasodžio kai kurios urėdijos neatsiginė norinčiųjų sodinti mišką – štai Panevėžio miškų urėdijoje talkininkauti įsiprašė net Panevėžio pataisos namų nuteistosios. Šalies rekordu pažymėta aplinkos viceministro Lino Jonausko iniciatyva balandžio 16-ąją – be abejonės, naujas įrašas miškininkų kalendoriuje.
2016.04.15 Kovas miškų urėdijose: kaip miškininkai žemelę budino

Paradoksas, bet Tarptautinė miškų diena, minima kovo 21 dieną, šalyje kažkodėl neturi tradicijos, ko nepasakysi apie diena anksčiau minimą Žemės dieną. O ir vėliava, iškelta prie Aplinkos ministerijos Žemės dienos progas plazda visą mėnesį. Gal mums sunku mąstyti apie globalias problemas, kaip antai, tebesitęsiantį atogrąžų miškų naikinimą, kuomet su pavasariu politikams bunda noras reanimuoti VISUOMĮ ir kitokias valstybinių miškų konsolidacijos idėjas?
Peržiūrėti RSS informacijos santrauką
     
« Atgal|Į viršų

 Nuoroda į GIS

Ar dalyvavote miško sodinimo talkoje?
Taip
Ne
Sodinau savo mišką

Peržiūrėti visas apklausas
ALIS
GEOPORTAL