IMŪEPIS

Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema
English Svetainės medis, struktūra

Trakų miškų urėdija

 
<MedzioklesPlotuDataSet xmlns="http://tempuri.org/MedziojamuZveriuDataSet.xsd">
  <MedzioklesPlotuLentele>
    <Id>0</Id>
  </MedzioklesPlotuLentele>
  <MedzioklesPlotuLentele>
    <Id>1</Id>
    <Pavadinimas>VĮ Trakų miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotai</Pavadinimas>
    <Plotas>4084</Plotas>
    <Vieta>Elektrėnų savivaldybė Jagelonių girininkija</Vieta>
    <Aprasymas>Profesionaliajai medžioklei skirtas Jagelonių miškas</Aprasymas>
    <MedziojamiZverys>26, 3, 13, 14, 16, 24, 8, 9, 4</MedziojamiZverys>
    <PapildomosPaslaugos>Teikiamos paslaugos yra nustatytos miškų urėdo 2015-01-14 įsakymu Nr. V–5</PapildomosPaslaugos>
  </MedzioklesPlotuLentele>
</MedzioklesPlotuDataSet>
 
Profesionalios medžioklės plotas urėdijoje   4084 ha
 
Profesionalios medžioklės plotų gyvūnijos gausinimo programos 2004-2013 įgyvendinimas
Trakų miškų urėdijoje Profesionalios medžioklės plotams yra priskirtas Jagelonių miškas. Šių medžioklės plotų paskirtis – gausinti medžiojamųjų gyvūnų populiacijas ir plėtoti medžioklės turizmą. Iš viso Trakų miškų urėdijoje profesionaliajai medžioklei skirtas  4084 ha plotas, iš jo miškai sudaro 1755 ha, laukai – 2292 ha, vandens telkiniai – 37 ha. Profesionalios medžioklės plotai randasi Elektrėnų savivaldybės teritorijoje. Šiems medžioklės plotams buvo parengta Laukinės gyvūnijos gausinimo programa ir yra įgyvendinamos specialios medžiojamųjų gyvūnų populiacijų gausinimo priemonės. Siekiant išlaikyti optimalų ekologinį žvėrių skaičių, žiemą vykdomi biotechniniai kirtimai, gerinantys šakelinių pašarų bazę. Kasmet įrengtuose pašariniuose laukeliuose sėjamos grūdinės kultūros, žvėrys papildomai šeriami, vasarą šienaujamos pievos. Miškininkų prižiūrimuose plotuose gyvena briedžiai, taurieji elniai, šernai, stirnos, lapės, bebrai, mangutai, miškinės kiaunės, barsukai, pilkieji kiškiai.
 
Medžioklė

Profesionalios medžioklės plotuose miškų urėdija organizuoja komercines medžioklės šalies ir užsienio medžiotojams. Medžioklių organizavimas Trakų miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotuose – tai miškų urėdijos veikla, tęsiant ir plėtojant senas ir gilias medžioklės tradicijas Lietuvoje. Profesionalios medžioklės plotuose yra įrengti tvarkingi stacionarūs medžioklės bokšteliai, skirti palaukiminei medžioklei. Medžioklėms su varovais yra įrengtos technologinės linijos, siekiant užtikrinti medžioklės saugumą, medžiotojai žvėrių laukia specialiuose varymams skirtuose bokšteliuose.

Profesionalios medžioklės plotų priežiūrai ir tvarkymui miškų urėdijos naudoja lėšas, gautas už organizuotas komercines medžiokles ir suteiktas paslaugas medžiotojams pagal nustatytus medžioklės įkainius

 
 
Dėl medžioklės organizavimo ir paslaugų įkainių kreiptis

Dėl medžioklės organizavimo kreiptis (darbo laiku) į Daivą Radzevičienę arba Dainių Taukį (tel. 8-528-32334, medziokle@tmu.lt)

 
Profesionalios medžioklės plotai
PavadinimasPlotas (ha)VietaAprašymasMedžiojami žvėrysPapildomos paslaugos
VĮ Trakų miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotai4084Elektrėnų savivaldybė Jagelonių girininkijaProfesionaliajai medžioklei skirtas Jagelonių miškasbebras, briedis, lapė, mangutas, miškinė kiaunė, pilkasis kiškis, stirna, šernas, taurusis elniasTeikiamos paslaugos yra nustatytos miškų urėdo 2015-01-14 įsakymu Nr. V–5
 
Informacija apie sumedžiotus žvėris
MetaiKanopinių (vnt)Smulkiųjų (vnt)Paukščių (vnt)
201210370
201176240
201063240

 Medžioklė žemėlapyje

     
« Atgal|Į viršų Informacija atnaujinta: 2016.07.12 07:49